Kursy Trenera Personalnego
Anatomia w sportach sylwetkowych - nauczymy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć jako przyszły Trener Personalny
Kurs Instruktora Kulturystyki
Taśmy i Liny podwieszane
Wykorzystaj coraz większy potencjał systemów treningowych na taśmach TRX i Rip 60. Poznaj techniki treningowe, uzyskaj kwalifikacje do prowadzenia treningów personalnych i zajęć grupowych!
Expander
Ogromny potencjał treningu na gumach oporowych Expander i Power Band. Gwarantujemy że nie pożałujesz inwestycji w szkolenie i zdobyte umiejętności

Gwarantujemy:

 • Dochodowe zawody trenerskie

  Selektywnie dobieramy oferty szkoleń, które przekładają się na łatwe znalezienie własnych klientów czy pracy w klubach sportowych. Nieustannie sprawdzamy, które zawody dają gwarancję tworzenia nowych miejsc pracy i tworzymy lub modyfikujemy oferty kursów.
 • Uprawnienia zawodowe

  - Uprawnienia zawodowe w postaci legitymacji instruktorskiej;
  - Zaświadczenie potwierdzające zdobycie kwalifikacji i zdania egzaminu końcowego;
  - Certyfikat w języku angielskim;
  - W trakcie trwania kursu możliwość wystawienia zaświadczenia o potwierdzeniu zdobywania kwalifikacji zawodowych;
  - Komplet dokumentów może być honorowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej!
 • Pomoc w znalezieniu pracy

  Współpracujemy z wieloma instytucjami, klubami sportowymi, siłowniami, właścicielami firm na terenie całej Polski, które zgłaszają się do nas z prośbą o przekazanie informacji do absolwentów szkoleń o aktualnej rekrutacji na stanowiska: trener, instruktor, manager, dietetyk. Baza danych absolwentów WST jest idealnym rozwiązaniem do znalezienia właściwych osób na dane stanowiska

Mówią o nas

 • Szkolenie instruktorów zakończone. Wiedza Krzysia i Patryka na wysokim poziomie, wiem co pisze bo troszkę w tym siedzę. Polecam wszystkim amatorom którym wydaje się ze coś wiedzą na temat kulturystyki.
  Paweł , instruktor kulturystyki
 • Perfekcyjnie przeprowadzony kurs! Atmosfera, poziom przekazywanej wiedzy, dodatkowe atrakcje w postaci: wyjazdów na zawody kulturystyczne, zapraszani goście, pozowanie, filmy szkoleniowe i wiele więcej... tego nie ma w żadnej innej szkole! Gorąco polecam Anna J.
  Anna, studentka
 • Dokładnie to czego potrzebowałem – czyli poznałem techniki jak uczyć ludzi, jak zwracać im uwagę na błędy, co wolno a czego nie wolno mówić przy klientach. Na wielu innych kursach, prowadzący niestety pokazują tylko i wyłącznie poprawne wykonywanie ćwiczenia i zapominają że mają uczyć jak uczyć.. Dziękuje za kurs i przyznam że potraficie nauczyć nawet najbardziej opornych!
  Eryk, instruktor kulturystyki