Bartosz Budzyński

Bartka poznałem w specyficzny jak na fanów sportu sposób i w niecodziennych warunkach, a mianowicie na imprezie Nocy Kultury w Lublinie. Od słowa do słowa, w stanie lekko nie trzeźwym 😉 Okazało się, że chciałby stać się kandydatem do startu w najbliższych Debiutach 2014 r. Jak to po imprezie – nie spodziewałem się wiarygodności wypowiadanych słów, jednak Bartek odezwał się do mnie w określonym terminie i zaczęliśmy przygotowania.

Sylwetka jaką prezentuje Bartek jest wręcz idealna, jednak problem stanowi nabieranie masy mięśniowej. Podczas okresu budowania szło około 11 worków ryżu i 150 g płatków. Natomiast okres redukcyjny to aż 5-6 worków ryżu, co dla niektórych stanowi już podłoże do budowania masy.

Sezon wiosenny był bardzo ciężki – junior walczący z seniorami to nie lada wyzwanie. Wyzwanie, które okazało się być zarówno dla Bartka jak i dla mnie dowodem na to, że zgrana z nas ekipa 😉 Zaliczyliśmy 4 starty, a największym sukcesem okazało się wejście do finałów na zawodach w Lublińcu. Bartek pokonał 15 zawodników.

To, co najbardziej cenię u Bartka to słowność, zaradność, ogromną komunikatywność. Ta ostatnia stała się powodem tego, że dołączył do SteelArt Teamu prowadzącego kursy trenerskie – na razie jako gość specjalny, ale podejrzewam, że w całkiem niedalekiej przyszłości będzie mógł poprowadzić samodzielnie całą grupę kursantów.

Debiuty 2014 r. – FILM

Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo 2014 r – FILM

Mistrzostwa Śląska – Lubliniec 2014 r. – FILM

Mistrzostwa Polski Kielce 201 r. – FILM