Diana Dudziak

Domena Diany? Energia i charyzma. Osoba od zawsze związana ze sportem dla której sztuki walki, zajęcia fitness i treningi siłowe to chleb powszedni. Z Dianą zapoznał mnie jej życiowy partner Michał i poprosił o pomoc w przygotowaniach do sezonu 2014. Oczekiwania Diany z pewnością były o wiele większe od osoby, która dopiero zaczyna się treningami bawić i cieszyć. Wysoko ustawiona poprzeczka. Odczuwałem tym samym małą presję, aby wszystko poszło tak, jak byśmy tego chcieli, ale również i satysfakcję, że mogę pomóc komuś, kto całe życie trenuje i zgłosił się o pomoc właśnie do mnie. Dużym ułatwieniem podczas budowania masy było to, że moja podopieczna nie bała się stosowania nie tyle dużych, co wręcz potężnych ciężarów. Przykład – serie zginań przedramion ze sztangielkami, które ważą około 35 kg na każdą rękę, lub „front squaty” ze sztangą 110 kg robiło wrażenie na niejednym siłaczu 🙂

Nieco problemowe było u Diany przestawienie się na okres szykowania definicji mięśniowej czyli ostatnie 3 miesiące przed zawodami. Dziewczyna lubi po prostu ciężary 🙂 Ciężko było narzucić jej reżim idealnej techniki wykonywania ćwiczeń z mniejszym obciążeniem, a z dużą liczbą powtórzeń. Udało się to wypośrodkować zachowując zarówno sporą masę mięśniową, jak i jakość mięśnia z niskim poziomem tkanki tłuszczowej. Co poniektórzy zarzucali nam, że Diana nic nie osiągnie w fitness sylwetkowym bo ma za dużą masę. Jednak sędziowie docenili idealne proporcje przy zachowaniu kobiecości, pewnych ruchów, sposobie poruszania się, ogólnego seksapilu, którego Dianie nie brakuje i tym zdecydowanie wygrywa z o wiele drobniejszymi od siebie zawodniczkami.

Sezon wiosenny 2014 r.:

Debiuty – 1 miejsce w swojej kategorii oraz w OPEN
Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo – 2 miejsce
Mistrzostwa Śląska w Lublińcu – 5 miejsce
Mistrzostwa Polski w Kielcach – 3 miejsce
Aktualnie już dr Diana Dudziak również dołączyła do SteelArt Teamu i jest gościem specjalnym na kursach Trenerskich Wyższej Szkoły Trenerskiej.

Debiuty 2014 r. – FILM

Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo 2014 r – FILM

Mistrzostwa Śląska – Lubliniec 2014 r. – FILM

Mistrzostwa Polski Kielce 201 r. – FILM