Tomek Rychlewski

Klasyka jeśli chodzi o przygotowania do zawodów. Tomek, który miał za sobą już kilka lat treningowych – zgłosił się do mnie z prośba o pomoc w przygotowaniach do Debiutów 2015 r.  Zaczynamy standardowo na 8 miesięcy przed startem, gdzie pierwsze miesiące stanowią dalej budowanie masy mięśniowej, natomiast od 1 stycznia, czyli na około 3 miesiące przed Debiutami przechodzimy do redukowania tkanki tłuszczowej. Wtedy też bardzo szybko zmieniała się sylwetka Tomka. Coraz większa separacja mięśniowa, coraz więcej widocznych detali.

Wybraliśmy kategorie klasyczna + 180cm wzrostu, gdzie również są limity wagowe, które pewnymi sprawdzonymi sposobami udaje się osiągnąć. Tomek ma bardzo ładną sylwetkę, a proporcję i estetyka stanowią fundament w kulturystyce klasycznej.

Jeśli chodzi o same starty w Debiutach 2015 to ciężko było Tomkowi cokolwiek wywalczyć ponieważ jego kategoria liczyła aż 37 zawodników, nie wspominając już o mega poziomie.

Po Debiutach, namówiłem Tomka na kolejne starty w tym samym sezonie, aby nabrał większego doświadczenia w szlifowaniu formy startowej. Tomek wziął udział w 4 imprezach i już myśli o przygotowania w kolejnych latach 🙂

Tymczasem możesz obejrzeć FILMOWĄ RELACJE z zawodów:

Debiuty 2015 r. KLIKNIJ

Przygotowania do Debiutów 2015 r. KLIKNIJ